Sierpień 31, 2018

Wyniki

Wyniki Nami Kendo Taikai 2018 i 1 Drużynowego turnieju Juniorów:  

U9
1. Tadeusz Wowerka / Sopocki Klub Kendo
2. Mikołaj Łyżwiński / Warszawski Klub Kendo
3. Liudvikas Abraitis / Kyumeikan Dojo Kowno 
3. Agnieszka Dampc / Sopocki Klub Kendo
Kantosho: Krzysztof Niemiec / Warszawski Klub Kendo

U12
1. Kacper Lorenc / UKS Kendo Łódź
2. Raiz Do Canto / Kokugikan Berlin
3. Andrius Stanislovaitis / Kyumeikan Dojo Kowno
3. Wojciech Łęgowski / Ostrowska Sekcja Tengukai Poznań
Kantosho: Lena Pustówka / UKS Wisła Genryoku

U15
1. Andriv Arefiev / Lviv Kendo Kai
2. Hamza Ihoual / Kokugikan Berlin
3. Gustas Motiejunas / Kyumeikan Dojo Kowno
3. Tomasz Boroń / Doshinkan Kraków
Kantosho: Darek Kaniewski / Ryushinkai Wrocław

1st Junior Team Cup
1. Kokugikan Berlin + Kacper Lorenc
2. Ostrowska Sekcja Tengukai Poznań + Hanna Wowerka
3. UKS Wisław Genryokuku I 
3. Warszawski Klub Kendo
Kantosho: Pola Balcerzak / Warszawski Klub Kendo

KYU OPEN
1. Dawid Słowik / Yokokan Katowice
2. Bartosz Gorczyca / Bydgoskie Stowarzyszenie Kendo, Iaido i Jodo
3. Michał Maliński / UKS Kendo Łódź
3. Marcin Głowacz / Honshitsu Poronin
Kantosho: Kenji Udagawa (Kokugikan Berlin)

DAN WOMEN
1. Anna Betley-Uchańska / Warszawski Klub Kendo
2. Natalia Kalinichenko / Lviv Kendo Kai
3. Joanna Labak / Doshinkan Kraków
3. Marta Lewicka / Wrocławskie Stowarzyszenie Kendo
Kantosho: Joanna Morawska / Ryushinkai Wrocław

DAN MEN
1. Maurycy Kaczor / UKS Kendo Łódź
2. Piotr Horniatkiewicz / Sopocki Klub Kendo
3. Michał Jaśtak / Ostrowska Sekcja Tengukai Poznań
3. Wojciech Ritszel / Yokokan Katowice
Kantosho: Wojciech Ritszel / Yokokan Katowice

TEAMS:
1. Warszawski Trójząb (Maciej Wierzbowski, Kasper Yearwood, Mariusz Wial)
2. Los Tres Machos (Mauryacy Kaczor, Mateusz Wierzbowski, Krzysztof Bosak)
3. Przydługie Hakamy (Gia Amkoladze, Piotr Horniatkiewicz, Bartosz Barylski)
3. Tengukai (Dawid Leszczyński, Michał Jaśtak, Jakub Tepper)
Kantosho: Aleksandra Polok / Yokokan Katowice

Special prizes:
1. Biggest registred children club: UKS Wisła Genryoku and Warszawski Klub Kendo.
2. Biggest registred club: Warszawski Klub Kendo
3. Oldest team: Przydługie Hakamy.